Přeskočit na postranní nabídku Přeskočit na horní nabídku

Letní pobyt 2023 pro děti, osoby s autismem a jejich rodiče

Přihlásit se »

Kdy: 21.–26. srpna 2023

Kde: Pension Kachlička, Skála u Humpolce

Ubytování: K dispozici máme celý moderně zařízený pension, s nekuřáckými třílůžkovým, dvěma čtyřlůžkovým, vícelůžkovým apartmánem, mezonet, pokoje jsou vkusně a komfortně vybavené, s vlastním sociálním zařízením. Vstup do krytého venkovního bazénu ZDARMA. K dispozici "suchá sauna" pro 2-4 osoby (za poplatek). V přízemí se nachází restaurace v letních měsících otevřena od 17 hodin, společenská místnost s krbem a televizí, k dispozici je i venkovní posezení na kryté terase s možností grilování. Povlečení a ručníky zajištěny. Parkování zdarma na vlastním pozemku v uzavřeném areálu. Rybník Kachlička s možností koupání, projížděk na loďkách nebo rybolovu, v areálu je víceúčelové hřiště, v okolí nepřeberné množství turistických tras.

Příjezd: v pondělí 21. srpna 2023, od 13:30

Odjezd: sobota 26. srpna 2023 Vyklizení pokoje do 10 hodin, možnost pobývat na zahradě

Strava: snídaně, oběd, večeře, celodenní pitný režim v objektu

Doprava: vlastní, lze využít autobusového spoje zastávka: Zdislavice,rozc. Leština

Cena:

Člen Autis‑HB*5 300 Kč
Nečlen5 900 Kč

Záloha na pobyt do 31. 5. 2023: 2 000 Kč

Doplatek nejpozději do 30. 7. 2023

Program (připravujeme): Budeme si užívat možnost koupání v rybníku Kachlička a bazénu. Máme připravené: sportovní aktivity na hřišti, malování nejenom na textil, kamínky, vypalování do dřeva, střelba ze vzduchovky, hledání pomocí detektoru kovu, magnetu. Podnikneme výlet na zříceninu Orlík, do Humpolce (pivovar Bernard, Hliníkárium), vycházkou se podíváme do obce Věž, Westernového městečka Stonetown, pokud nám nebude přát počasí pojedeme do Pelhřimova atd. Program je uzpůsoben podle potřeb a možností dětí, osob s PAS, nikoho nenutíme, ale naši asistenti se budou snažit podporovat vaše dítě v zapojení do plánovaných aktivit, tak aby se cítilo spokojeně a bezpečně. Letní pobyt je určen pro děti s rodiči, nebo samotné děti od 15 let s PAS.

Přihlásit se »

*Člen AUTIS-HB z. s. je ten kdo má zaplacený členský příspěvek za rok 2023, u nezletilého včetně alespon jednoho ze zákonných zástupců