Přeskočit na postranní nabídku Přeskočit na horní nabídku

Klub nadaných dětí, Mensa ČR

Mensa České republiky po celé republice zařizuje kluby nadaných dětí, které mají sloužit především vyhledávání nadaných dětí. Je velmi důležité, aby takovíto jedinci byli nalezani včas a již v raném věku objeveni a byl jim poskytnutý nadstandardní rozvoj a rozšiřování obzorů a znalostí. Tento klub je zaměřený na žáky zákldních škol. Účastník KND nemusí být členem Mensa ČR.

Co tě v KND čeká? Nebudou chybět logické úlohy širokého spektra zadání, přírodovědné bádání, fyzikální a chemické experimenty a v neposlední řadě technické experimenty. Seznámíte se s eletronikou, 3D tiskem, podíváte se do mikroskopu. Půjdete do přírody poznávat okolí a vliv člověka na životní prostředí. Budou probíhat výlety, exkurze atd.

Cena

Cena za rok1 590 Kč
Cena za pololetí850 KČ

Přihlásit se do Klubu nadaných dětí

Chceš pomoci?

Pokud jsi žákem střední školy a měl(a) by jsi zájem se spolupodílet na vedení kroužku probíhajícího v rámci Klubu nadaných dětí a předávat svě vědomosti, dovednosti a zkušenosti, tak nám o sobě dej vědět nebo prostě za námi přijď, rádi tě poznáme. Uvítáme spolupráci: mimo jiné s firmami a rodiči, kteří by se chtěli zapojit do chodu kroužků nebo například mají možnost vyjednat exkurzi ve svěm zaměstnání.